Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

INWIGILACJA

jest w tym wiele ale... oczywiście jeśli były groźby, realne groźby... sprawa jest inna, ale jeśli mąż, matka, ojciec, kolega czy ktoś tylko zapoznał się z treścią to na prawdę niewiele można zrobić. Przy okazji wychodzą inne sprawy, o których nie wiemy, ale tak to już jest. Zapytaj prawnika !
Potępiamy inwigilację !! Nie można inwigilować ludzi ! ale spójrz na to z innej strony. Co z tego, że masz podpięty mikrofon i nie wiesz o nim, gdy opowiadasz przyjaciółce, że byłaś z kolegą w łóżku i akurat ten partner był zdecydowanie lepszy od poprzedniego ?
Informacja taka zainteresowałaby na pewno Twojego męża lub narzeczonego, ale kolega z tym nic nie zrobi. Dowie się tylko, że jesteś aktywna seksualnie. Ale jeśli wypisuje o tym w internecie, opowiada o tym Twoim koleżankom, kolegom, rodzinie - to już jest sprawa karna i proponujemy bez żadnej litości zgłosić taki fakt odpowiednim służbom.
Co z tego, że ktoś dowie się, że zamiast kupić książkę potrzebną dziecku do szkoły, ty wydałaś te pieniądze na siastko z kremem, a powiedziałaś, że wszystkie książki wykupili ? Nic !
Nikomu niestety nie możesz zabronić stania i robienia zdjęć. Wkroczyć możesz dopiero wtedy, kiedy ewentualnie te zdjęcia zostana opublikowane. Wiem, ze to uciązliwe, gdy wychodzisz z domu, pracy, a tu stoi Twój wielbiciel i robi zdjęcia.


Oczywiście jest na to artykuł w kodeksie karnym:

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1--3 ujawnia innej osobie.
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1--4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

  • Osoba mająca skłonności do inwigilacji może być bardzo cennym znajomym, przyjacielem, towarzyszem życia ponieważ w przypadku trudności napotkanych w codziennym życiu potrafi dowiedzieć się o co chodzi
  • Zazwyczaj osoby mające skłonności do inwigilacji są uważnymi obserwatorami, mogą i umieją na podstawie zebranych danych zapobiec błędom, uniknąć sytuacji z której trudno jest się wycofać, a wiadomo, każdy błąd w życiu to mniejsza lub większa strata.

  • Nie ukryjesz tego co chcesz ukryć, pozbawia to jakiejś tam intymności i prywatności.
  • Może to się przerodzić w obsesję i paranoję, a to już poważnie utrudnia fukcjonowanie na codzień
Jednak jest kilka, "ale". Obsesja i paranoja objawia się zazwyczaj agresją, podniesionym głosem. Jeśli takie czynniki nie występują... zalety przesłaniają te wady.

Wszystko zależy od konkretnego człowieka. Są ludzie, którzy inwigilują z miłości i nie przeszkadza to w związku, a czasem nas kobiety coś tam ciągnie, chcemy to ukryć przed mężem / partnerem , a tu inwigilacja się objawia i mąż / partner wie. Następuje rozmowa czy warto, czy nie warto. Jeśli para na prawdę się kocha... zrozumie. Jeśli przez ujawnienie inwigilacji para rozpadnie się... znaczy, że nie byli sobie pisani. Lepiej, aby rozpad nastąpił wcześniej niż później.

Dzisiaj jest niedziela zajrzyj na tę stronę dnia: wtorek
Wieczorem, po 20:00 więcej danych osobowych i treści. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

po jakim czasie od stosunku
Do zapłodnienia dochodzi tak mniej więcej do 5 dni od stosunku. Trudno jest to wyliczyć.Comment

Molestowanie
Coraz więcej się słyszy, że w zakładach pracy czy to kolega, czy przełozony robi podchody seksualne do swojej koleżanki czy podwładnej. Mozna się temu przeciwstawiać. Często okazuje się, że wykonuje także inne działania.molestacja w zakładzie pracy

Rozwody niestety zdarzają się
W 2/3 przypadków, to żona wnosi pozew o rozwód. Ilość rozwodów jest publikowana w Roczniku Statystycznym. W 2016 roku po 2-4 latach małżeństwa rozwodzili się małżonkowie, którzy mieli wykształcenie policealne i średnie.
Nawet zdarzają się rozwody małżonków po 75 roku życia, gdy przeżyli już razem ponad 20 lat.