Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Młodszy chłopak o 4 lata

Statystycznie:
76% związków gdzie kobieta jest starsza o więcej niż 2 lata od mężczyzny rozpada się po kilku latach z powodu rozbieżności zainteresowań, innego podejścia mężczyzny do kobiety, znudzenia, utraty atrakcyjności kobiety
21% związków jest szczęśliwa do końca życia i przetrwała wszelkie początkowe kryzysy
wynika to ze statystyki rozwodów
Na żadnej stronie nie znalazłaś, sytuacji podobnej do Twojej ? Udowodnij, że nie jesteś robotem to przeczytasz na naszej stronie:
Kiedy warto mieć młodszego chłopaka o 3-6 lat
Młodszy partner... fajna sprawa
Jaka jest statystyczna stabilnośc w związkach z młodszymi partnerami.
Czy zgadzać się na sex, jeśli młodszy kolega, młodszy chłopak go proponuje Sex najbardziej przyciąga do siebie dziewczynę i chłopaka, dlatego nie dziwi nas, że trafiłaś na tę stronę. Nie dziwi nas, że wpisujesz takie hasła w wyszukiwarkę, dlatego tylko na naszej stronie przeczytasz co i jak.

Sex jest fajny jeśli się go uprawia, a nie o nim czyta. W jakimś celu przyszedłeś/przyszłaś na tę stronę www. Sex wydłuża życie. Dzięki satysfakcjonującemu współżyciu ... ... ... ... ... ...
więcej informacji gdy udowodnisz, że nie jesteś robotem

Udowodnij, że nie jesteś robotem to wyświetlimy Tobie treści.
Odwlekanie seksu aż do ślubu, szanujemy takie podejście, ale czasem nie warto czekać. Ile masz lat ? 16 ? 19 ? czy 22 ? a może jesteś po 40tce ?

Dzisiaj jest środa zajrzyj na tę stronę dnia: piątek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Na prawdę, na tej stronie przeczytasz...

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

Inwigilowanie żony
Na naszych stronach możez się dowiedzieć podsłuchy w telefonie inwigilacja męża żonyczegoś o inwigilacji. W dziesiejszych czasach nie jest to trudne. Na rynku jest dużo sprzętu służącego do tego celu.

Orgazm podczas seksu
Sex jest przyjemny, jest to instynkt najbardziej przyciągający kobietę i mężczyznę, nie ma w tym żadnych wątpliwości, sprawia duzo satysfakcji i pary łączą się ze sobą, aby seks uprawiać. Antykoncepcja jest na wysokim poziomie i mimo iż zajśc w ciążę nie jest tak prosto, to w połączeniu z antykoncepcją poczęcie nieplanowanego dziecka jest dość trudne. Celem stosunku płciowego jest orgazm. Piszemy o tym w naszym artykule. Czasm występuje ból podczas stosunku.Comment

Rozwody niestety zdarzają się
Ilość rozwodów jest publikowana w Roczniku Statystycznym. W 2016 roku bez orzekania o winie odbyło się 46944 rozwodów, przy ogólnej licznie rozwodów 62594. najczęściej rozwodzili się małżonkowie z wykształceniem wyższym.
Nawet zdarzają się rozwody małżonków po 75 roku życia, gdy przeżyli już razem ponad 20 lat. w 2/3 przypadków, to żona wnosi pozew o rozwód.