Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.ORGAZM

Na serwerze jest godzina 01:42

Nuda w związku, w seksie, kobiety aby nie być posądzane o nudę własnie unikają pozycji klasycznej, a to własnie jest podstawowa pozycja, gdzie mozna własnie przytulić się największą powierzchnią ciał, a panuje przekonanie, że sex w pozycji na mamę i tatę w łóżku to nuda, a wcale tak być nie musi.

Na początku to łagodne dreszcze na całym ciele i wzrost napięcia w okolicach intymnych. To coś na wzór morskiej ciepłej fali, przy czym kobieta odczuwa przyjemne skurcze. Facet często potrafi doprowadzić do takiego stanu, ale trzeba go tego nauczyć. Poznawać swoje ciało.
Kluczem do sukcesu jest najdluższa gra wstępna , zapewnia ona kobiecie jak nadłuższą rozgrzewkę i skraca czas stymulacji podczas właściwego stosunku.
Bardzo ważne jest aby podczas stosunku seksualnego przerywać akcję na zmienianie pozycji czy pocałunki lub pieszczoty, temperatura wtedy opada i można pobudzanie zacząć od nowa. Musisz mu powiedzieć, co sprawia Tobie przyjemnośc podczas stosunku, w tej pozycji kiedy Ty oplatasz jego tułów nogami on może pieścić większość Twoich stref erogennych.
Gdy oboje partnerzy siedzą on może stymulować piersi partnerki, oboje możecie się obserwować i na bieżąco reagować na zadowolenie seksualne lub brak tego zadowolenia
Komunikacja to podstawa jeśli rozmawiasz z partnerem, na pewno będzie to z korzyscią dla Twoje życia seksualnego. Nie z samych orgazmów składa się życie.
Kobieta może wytrzymać dośc duzo stosunków seksualnych. Co chwilę może osiągać orgazm.


napisz miasto miejsca zamieszkania:
chcemy wiedzieć skąd odwiedzają nasze www

Dzisiaj jest piątek zajrzyj na tę stronę dnia: poniedziałek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

o inwigilacji męża
Aby dowiedzieć się co i jak z partnerem lub partnerką mozna posłuzyc się sprzętem do podsłuchu. Zakładanie środków technicznych we własnym mieszkaniu, na własnym terytorium jest legalne.Comment

Miejsce na seks
Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy kiedy seks z partneremczy to jest przyjaźń czy to jest kochanie

Molestowanie
Coraz więcej się słyszy, że w zakładach pracy czy to kolega, czy przełozony robi podchody seksualne do swojej koleżanki czy podwładnej. Mozna się temu przeciwstawiać. Często okazuje się, że wykonuje także inne działania.molestacja w zakładzie pracy