Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Rozterki poślubne

Nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji jakie wogóle mogą mieć miejsce, dlatego na naszej stronie staramy się indywidualnie podejśc do każdej sprawy.
Tak, czytałaś o swoich problemach na innych stronach, dopasowałaś swoją sytuację do innych typowych sytuacji ? Na pewno tak.
U nas oferujemy Tobie za darmo krótkie spojrzenie na Twoją sytuację. Za darmo, dlatego czasem na odpowiedź poczekasz 1 godzinę, czesem kilka godzim, czasem nawet 48 godzin.
Aby jednak jak najbliżej poznać Twoją osobowość, musimy zadać kilka pytań dośc osobistych, a nawet intymnych. Im więcej skłamiesz, tym odpowiedź będzie dalsza od prawdy. Na tej stronie opinie nie jest poradą psychologiczną a jedynie spojrzeniem na indywidualną sytuację.

Ankieta text:

2018-03-21 21:34:39
Pytanie: czy przeżywasz rozterki poslubne ?
TAK
NIE
NIE dotyczy


WCIŚNIJ

Dzisiaj jest środa zajrzyj na tę stronę dnia: piątek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Na prawdę, na tej stronie przeczytasz...

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

Inwigilowanie żony
Na naszych stronach możez się dowiedzieć podsłuchy w telefonie inwigilacja męża żonyczegoś o inwigilacji. W dziesiejszych czasach nie jest to trudne. Na rynku jest dużo sprzętu służącego do tego celu.

Orgazm podczas seksu
Sex jest przyjemny, jest to instynkt najbardziej przyciągający kobietę i mężczyznę, nie ma w tym żadnych wątpliwości, sprawia duzo satysfakcji i pary łączą się ze sobą, aby seks uprawiać. Antykoncepcja jest na wysokim poziomie i mimo iż zajśc w ciążę nie jest tak prosto, to w połączeniu z antykoncepcją poczęcie nieplanowanego dziecka jest dość trudne. Celem stosunku płciowego jest orgazm. Piszemy o tym w naszym artykule. Czasm występuje ból podczas stosunku.Comment

Rozwody niestety zdarzają się
Ilość rozwodów jest publikowana w Roczniku Statystycznym. W 2016 roku bez orzekania o winie odbyło się 46944 rozwodów, przy ogólnej licznie rozwodów 62594. najczęściej rozwodzili się małżonkowie z wykształceniem wyższym.
Nawet zdarzają się rozwody małżonków po 75 roku życia, gdy przeżyli już razem ponad 20 lat. w 2/3 przypadków, to żona wnosi pozew o rozwód.