Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Rozterki poślubne

Nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji jakie wogóle mogą mieć miejsce, dlatego na naszej stronie staramy się indywidualnie podejśc do każdej sprawy.
Tak, czytałaś o swoich problemach na innych stronach, dopasowałaś swoją sytuację do innych typowych sytuacji ? Na pewno tak.
U nas oferujemy Tobie za darmo krótkie spojrzenie na Twoją sytuację. Za darmo, dlatego czasem na odpowiedź poczekasz 1 godzinę, czesem kilka godzim, czasem nawet 48 godzin.
Aby jednak jak najbliżej poznać Twoją osobowość, musimy zadać kilka pytań dośc osobistych, a nawet intymnych. Im więcej skłamiesz, tym odpowiedź będzie dalsza od prawdy. Na tej stronie opinie nie jest poradą psychologiczną a jedynie spojrzeniem na indywidualną sytuację.

Ankieta text:

2017-12-15 01:43:50
Pytanie: czy przeżywasz rozterki poslubne ?
TAK
NIE
NIE dotyczy


WCIŚNIJ

Dzisiaj jest piątek zajrzyj na tę stronę dnia: poniedziałek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

o inwigilacji męża
Aby dowiedzieć się co i jak z partnerem lub partnerką mozna posłuzyc się sprzętem do podsłuchu. Zakładanie środków technicznych we własnym mieszkaniu, na własnym terytorium jest legalne.Comment

Miejsce na seks
Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy kiedy seks z partneremczy to jest przyjaźń czy to jest kochanie

Molestowanie
Coraz więcej się słyszy, że w zakładach pracy czy to kolega, czy przełozony robi podchody seksualne do swojej koleżanki czy podwładnej. Mozna się temu przeciwstawiać. Często okazuje się, że wykonuje także inne działania.molestacja w zakładzie pracy