Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Rozterki poślubne

Nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji jakie wogóle mogą mieć miejsce, dlatego na naszej stronie staramy się indywidualnie podejśc do każdej sprawy.
Tak, czytałaś o swoich problemach na innych stronach, dopasowałaś swoją sytuację do innych typowych sytuacji ? Na pewno tak.
U nas oferujemy Tobie za darmo krótkie spojrzenie na Twoją sytuację. Za darmo, dlatego czasem na odpowiedź poczekasz 1 godzinę, czesem kilka godzim, czasem nawet 48 godzin.
Aby jednak jak najbliżej poznać Twoją osobowość, musimy zadać kilka pytań dośc osobistych, a nawet intymnych. Im więcej skłamiesz, tym odpowiedź będzie dalsza od prawdy. Na tej stronie opinie nie jest poradą psychologiczną a jedynie spojrzeniem na indywidualną sytuację.

Ankieta text:

2017-10-19 10:51:35
Pytanie: czy przeżywasz rozterki poslubne ?
TAK
NIE
NIE dotyczy


WCIŚNIJ

Dzisiaj jest czwartek zajrzyj na tę stronę dnia: sobota
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

Przeciętna ilośc stosunków
Wbrew pozorom zajść w ciążę nie jest tak łatwo. Przedstawiamy symulację spotkań nastolatki z sympatycznym facetem, gdzie podczas niektórych spotkań dochodzi do stosunku seksualnego. Wyjaśniamy, kiedy to sympatyczna nastolatka zajdzie w ciążę a kiedy nie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Miejsce na seks
Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy o orientacyjny czas pierwszego orgazmu u kobietyComment

Rozwody niestety zadarzają się
W przypadku, gdy partnerzy ON jest młodszy, ona starsza rozwody zdarzają się, po średnio 4-7 latach małżeństwa. Im później małżeństwo jest zawarte, tym szansa przetrwania jest większa. Comment