Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Ślub

Każda kobieta podświadomie chce ślubu. Tylko ślub gwarantuje stabilność formalną i emocjonalną i jak na razie w polskiej rzeczywistości ułatwia funkcjonowanie.
Rozterki prześlubne to typowy problem. Często zdarza się, że kobieta zanim wejdzie na nową drogę życia rozmyśla na ten temat, jak to będzie po... a po będzie zazwyczaj tak samo jak i przed, wszystko zalezy jak długo się znacie, jak długo mieszkaliście ze sobą przed ślubem.

Analizując statystyki, po ślubie zmniejsza się aktywnośc seksualna małżonków:
Przed ślubem częstotliwośc Waszych zbliżeń seksualnych kształtuje się jak ?
zero sexu przed ślubem, ani razu
praktycznie wcale nie odbywaliśmy stosunków seksualnych, średnio raz na kwartał
bardzo rzadko uprawialismy seks, jakoś 1-2 razy na miesiąc
średnio często uprawialiśmy seks, mniej więcej ok. 2, 3 razy tygodniowo
często uprawialismy seks, 5-7 razy tygodniowo, czyli prawie codziennieAnalizując statystyki, po ślubie zmniejsza się aktywnośc seksualna małżonków:
Przed ślubem mieszkaliście krótko cy długo ? Nie okreslamy ile to krótko, a ile to długo, odpowiedz jak się Tobie wydaje:
Tak, krótko mieszkamy razem
Tak, długo mieszkamy razem
nie mieszkaliśmy razem przed ślubem
pomieszkiwalismy razem, po kilka dni, ale nie na stałe

STRONA W BUDOWIE
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
zbieramy materiały

Dzisiaj jest piątek zajrzyj na tę stronę dnia: poniedziałek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

o inwigilacji męża
Aby dowiedzieć się co i jak z partnerem lub partnerką mozna posłuzyc się sprzętem do podsłuchu. Zakładanie środków technicznych we własnym mieszkaniu, na własnym terytorium jest legalne.Comment

Miejsce na seks
Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy kiedy seks z partneremczy to jest przyjaźń czy to jest kochanie

Molestowanie
Coraz więcej się słyszy, że w zakładach pracy czy to kolega, czy przełozony robi podchody seksualne do swojej koleżanki czy podwładnej. Mozna się temu przeciwstawiać. Często okazuje się, że wykonuje także inne działania.molestacja w zakładzie pracy