Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Ślub

Każda kobieta podświadomie chce ślubu. Tylko ślub gwarantuje stabilność formalną i emocjonalną i jak na razie w polskiej rzeczywistości ułatwia funkcjonowanie.
Rozterki prześlubne to typowy problem. Często zdarza się, że kobieta zanim wejdzie na nową drogę życia rozmyśla na ten temat, jak to będzie po... a po będzie zazwyczaj tak samo jak i przed, wszystko zalezy jak długo się znacie, jak długo mieszkaliście ze sobą przed ślubem.

Analizując statystyki, po ślubie zmniejsza się aktywnośc seksualna małżonków:
Przed ślubem częstotliwośc Waszych zbliżeń seksualnych kształtuje się jak ?
zero sexu przed ślubem, ani razu
praktycznie wcale nie odbywaliśmy stosunków seksualnych, średnio raz na kwartał
bardzo rzadko uprawialismy seks, jakoś 1-2 razy na miesiąc
średnio często uprawialiśmy seks, mniej więcej ok. 2, 3 razy tygodniowo
często uprawialismy seks, 5-7 razy tygodniowo, czyli prawie codziennieAnalizując statystyki, po ślubie zmniejsza się aktywnośc seksualna małżonków:
Przed ślubem mieszkaliście krótko cy długo ? Nie okreslamy ile to krótko, a ile to długo, odpowiedz jak się Tobie wydaje:
Tak, krótko mieszkamy razem
Tak, długo mieszkamy razem
nie mieszkaliśmy razem przed ślubem
pomieszkiwalismy razem, po kilka dni, ale nie na stałe

STRONA W BUDOWIE
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
zbieramy materiały

Dzisiaj jest środa zajrzyj na tę stronę dnia: piątek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Na prawdę, na tej stronie przeczytasz...

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

Inwigilowanie żony
Na naszych stronach możez się dowiedzieć podsłuchy w telefonie inwigilacja męża żonyczegoś o inwigilacji. W dziesiejszych czasach nie jest to trudne. Na rynku jest dużo sprzętu służącego do tego celu.

Orgazm podczas seksu
Sex jest przyjemny, jest to instynkt najbardziej przyciągający kobietę i mężczyznę, nie ma w tym żadnych wątpliwości, sprawia duzo satysfakcji i pary łączą się ze sobą, aby seks uprawiać. Antykoncepcja jest na wysokim poziomie i mimo iż zajśc w ciążę nie jest tak prosto, to w połączeniu z antykoncepcją poczęcie nieplanowanego dziecka jest dość trudne. Celem stosunku płciowego jest orgazm. Piszemy o tym w naszym artykule. Czasm występuje ból podczas stosunku.Comment

Rozwody niestety zdarzają się
Ilość rozwodów jest publikowana w Roczniku Statystycznym. W 2016 roku bez orzekania o winie odbyło się 46944 rozwodów, przy ogólnej licznie rozwodów 62594. najczęściej rozwodzili się małżonkowie z wykształceniem wyższym.
Nawet zdarzają się rozwody małżonków po 75 roku życia, gdy przeżyli już razem ponad 20 lat. w 2/3 przypadków, to żona wnosi pozew o rozwód.