Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Ślub

Każda kobieta podświadomie chce ślubu. Tylko ślub gwarantuje stabilność formalną i emocjonalną i jak na razie w polskiej rzeczywistości ułatwia funkcjonowanie.
Rozterki prześlubne to typowy problem. Często zdarza się, że kobieta zanim wejdzie na nową drogę życia rozmyśla na ten temat, jak to będzie po... a po będzie zazwyczaj tak samo jak i przed, wszystko zalezy jak długo się znacie, jak długo mieszkaliście ze sobą przed ślubem.

Analizując statystyki, po ślubie zmniejsza się aktywnośc seksualna małżonków:
Przed ślubem częstotliwośc Waszych zbliżeń seksualnych kształtuje się jak ?
zero sexu przed ślubem, ani razu
praktycznie wcale nie odbywaliśmy stosunków seksualnych, średnio raz na kwartał
bardzo rzadko uprawialismy seks, jakoś 1-2 razy na miesiąc
średnio często uprawialiśmy seks, mniej więcej ok. 2, 3 razy tygodniowo
często uprawialismy seks, 5-7 razy tygodniowo, czyli prawie codziennieAnalizując statystyki, po ślubie zmniejsza się aktywnośc seksualna małżonków:
Przed ślubem mieszkaliście krótko cy długo ? Nie okreslamy ile to krótko, a ile to długo, odpowiedz jak się Tobie wydaje:
Tak, krótko mieszkamy razem
Tak, długo mieszkamy razem
nie mieszkaliśmy razem przed ślubem
pomieszkiwalismy razem, po kilka dni, ale nie na stałe

STRONA W BUDOWIE
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
zbieramy materiały

Dzisiaj jest czwartek zajrzyj na tę stronę dnia: sobota
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

Przeciętna ilośc stosunków
Wbrew pozorom zajść w ciążę nie jest tak łatwo. Przedstawiamy symulację spotkań nastolatki z sympatycznym facetem, gdzie podczas niektórych spotkań dochodzi do stosunku seksualnego. Wyjaśniamy, kiedy to sympatyczna nastolatka zajdzie w ciążę a kiedy nie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Miejsce na seks
Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy o orientacyjny czas pierwszego orgazmu u kobietyComment

Rozwody niestety zadarzają się
W przypadku, gdy partnerzy ON jest młodszy, ona starsza rozwody zdarzają się, po średnio 4-7 latach małżeństwa. Im później małżeństwo jest zawarte, tym szansa przetrwania jest większa. Comment