Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Starszy partner

Starszy partner prawie zawsze gwarantuje większą stabilność w związku. Jesli chcesz szybciej dojrzałej miłości, większego zaangażowania emocjonalnego (o to chodzi conajmniej 85% kobiet), a nie tylko zaspokajania popędu seksualnego, to na pewno osiągniesz to ze starszym partnerem.
Różnica wieku 5-15 lat to żadna różnica, spokojnie mając lat możesz brać za męża kogoś kto ma lat i możecie stworzyć razem cudowny związek, taki jakiego nie stworzysz z facetem młodszym.
Udowodnij, że nie jesteś robotem to przeczytasz:

  • ile % związków ze starszym partnerem jest trwałych
  • ile % związków rozpada się
Nie zawsze uprawiamy sex z kiimś z kim jesteśmy w związku, czasem uprawiamy sex z kimś, kto jest fajny, miły sympatyczny i akurat w tym momencie nam się podoba. Sex z 20-latkiem jest namiętny, goracy, szybki, pełen energii
Sex ze starszym partnerem np. 40 latkiem jest zupełnie inny, 40latek ma czas na pieszczoty, wie że lepiej zapytać niż sie domyslać, w wieku 30lat facet częściej jest w stanie zmienić partnerke, u 40latka szansa taka jest zdecydowanie mniejsza.
Możesz na naszych www przeczytać wyniki ilości stosunków sex

Oczywiście zdarzają się wyjątki. Ponad połowa rozwodów nastepuje przed upływem 8 roku małżeństwa gdy partnerzy są równolatkami. W przypadku starszego partnera liczba rozwodów jest znikoma, starszy partner potrafi rozwiązywać kryzys lepiej niż młodszy.

Problemy w związku ze starszym partnerem

  • strona w budowie... zbieramy materiały

Dzisiaj jest piątek zajrzyj na tę stronę dnia: poniedziałek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Przesladowanie czasem jest mylone z prawdziwą miłośćią, a ty pomyliłaś kiedyś ?

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

o inwigilacji męża
Aby dowiedzieć się co i jak z partnerem lub partnerką mozna posłuzyc się sprzętem do podsłuchu. Zakładanie środków technicznych we własnym mieszkaniu, na własnym terytorium jest legalne.Comment

Miejsce na seks
Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy kiedy seks z partneremczy to jest przyjaźń czy to jest kochanie

Molestowanie
Coraz więcej się słyszy, że w zakładach pracy czy to kolega, czy przełozony robi podchody seksualne do swojej koleżanki czy podwładnej. Mozna się temu przeciwstawiać. Często okazuje się, że wykonuje także inne działania.molestacja w zakładzie pracy