Witaj na stronie "Kobieta wspaniała istota!"  
NIE ZALOGOWANY Log in czekaj na info
Strona dla młodych kobiet, inna od wszystkich innych stron

Nie widzisz wszystkich treści na tej stronie. Udowodnij, że nie jesteś robotem.

Starszy partner

Starszy partner prawie zawsze gwarantuje większą stabilność w związku. Jesli chcesz szybciej dojrzałej miłości, większego zaangażowania emocjonalnego (o to chodzi conajmniej 85% kobiet), a nie tylko zaspokajania popędu seksualnego, to na pewno osiągniesz to ze starszym partnerem.
Różnica wieku 5-15 lat to żadna różnica, spokojnie mając lat możesz brać za męża kogoś kto ma lat i możecie stworzyć razem cudowny związek, taki jakiego nie stworzysz z facetem młodszym.
Udowodnij, że nie jesteś robotem to przeczytasz:

  • ile % związków ze starszym partnerem jest trwałych
  • ile % związków rozpada się
Nie zawsze uprawiamy sex z kiimś z kim jesteśmy w związku, czasem uprawiamy sex z kimś, kto jest fajny, miły sympatyczny i akurat w tym momencie nam się podoba. Sex z 20-latkiem jest namiętny, goracy, szybki, pełen energii
Sex ze starszym partnerem np. 40 latkiem jest zupełnie inny, 40latek ma czas na pieszczoty, wie że lepiej zapytać niż sie domyslać, w wieku 30lat facet częściej jest w stanie zmienić partnerke, u 40latka szansa taka jest zdecydowanie mniejsza.
Możesz na naszych www przeczytać wyniki ilości stosunków sex

Oczywiście zdarzają się wyjątki. Ponad połowa rozwodów nastepuje przed upływem 8 roku małżeństwa gdy partnerzy są równolatkami. W przypadku starszego partnera liczba rozwodów jest znikoma, starszy partner potrafi rozwiązywać kryzys lepiej niż młodszy.

Problemy w związku ze starszym partnerem

  • strona w budowie... zbieramy materiały

Dzisiaj jest środa zajrzyj na tę stronę dnia: piątek
Między godziną 23:00 a 6:00 zdecydowanie więcej informacji o kobiecym orgaźmie. Zapraszamy ! Na prawdę, na tej stronie przeczytasz...

Zajrzyj kto najczęściej odwiedza tę stronę na naszej stronie

WERSJA MOBILNA TEJ STRONY
WIĘCEJ TREŚCI NA STRONIE PRZECZYTASZ jeśli udowodnisz, że nie jesteś ROBOTEM wpisz 2 razy swój adres email, wyślemy link do pełnych treści.

Nie wykorzystujemy Twojego adresu email do spamowania. Więcej w naszej polityce prywatności

Inwigilowanie żony
Na naszych stronach możez się dowiedzieć podsłuchy w telefonie inwigilacja męża żonyczegoś o inwigilacji. W dziesiejszych czasach nie jest to trudne. Na rynku jest dużo sprzętu służącego do tego celu.

Orgazm podczas seksu
Sex jest przyjemny, jest to instynkt najbardziej przyciągający kobietę i mężczyznę, nie ma w tym żadnych wątpliwości, sprawia duzo satysfakcji i pary łączą się ze sobą, aby seks uprawiać. Antykoncepcja jest na wysokim poziomie i mimo iż zajśc w ciążę nie jest tak prosto, to w połączeniu z antykoncepcją poczęcie nieplanowanego dziecka jest dość trudne. Celem stosunku płciowego jest orgazm. Piszemy o tym w naszym artykule. Czasm występuje ból podczas stosunku.Comment

Rozwody niestety zdarzają się
Ilość rozwodów jest publikowana w Roczniku Statystycznym. W 2016 roku bez orzekania o winie odbyło się 46944 rozwodów, przy ogólnej licznie rozwodów 62594. najczęściej rozwodzili się małżonkowie z wykształceniem wyższym.
Nawet zdarzają się rozwody małżonków po 75 roku życia, gdy przeżyli już razem ponad 20 lat. w 2/3 przypadków, to żona wnosi pozew o rozwód.